O nás

Prinášame informácie o tom, ako si zvýšiť kvalitu života. Zdravie je pre nás prvoradé, pretože si uvedomujeme jeho cenu.
Zameriavame sa na podrobný opis chorôb a chceme, aby ste najprv pochopili svoje ochorenie a následne ho mohli liečiť.
Ponúkame vám aj odborné názory na produkty bežne dostupné v lekárňach a obchodoch so zdravou výživou. Odrážame sa od vlastných skúseností, alebo skúseností ostatných užívateľov, poprípade pacientov, ktorí nám poskytli pozitívnu odozvu v lekárňach.
Všetky informácie, ktoré zverejňujeme najprv dôkladne overujeme, či už na zahraničných weboch alebo prostredníctvom kvalifikovaných vedeckých štúdií.

Náš tím

Mgr. HanaOdmalička rada cvičím a neskôr som sa začala zaujímať aj o zdravú stravu a zdravie celkovo. Môj záujem vyvrcholil v túžbu študovať zdravie a chorobu a zistiť, ako tým môžem pomôcť ľuďom. Vyštudovala som Farmaceutickú fakultu na Univerzite Komenského v Bratislave. Rada by som svoje nadobudnuté poznatky chcela šíriť aj medzi ostatných ľudí. Mojou záľubou je varenie a vymýšľanie zdravých variant jedál. Postupne sa o ne s vami rada podelím.

Mgr. Hana Neuschlová
Farmaceut
hana@zdravovek.eu

Mgr. KristínaOd mala som sa zaujímala o lieky a výživové doplnky. Keďže pochádzam z medicínskej rodiny, nikdy o ne doma nebola núdza. Ako malú ma vždy najviac zaujímalo, na čo konkrétne lieky fungujú a ako účinkujú. A táto zvedavosť ma držala tak dlho, že som vyštudovala farmaceutickú fakultu UK v Bratislave. Počas štúdia sa mi stala krásna vec – narodil sa mi syn. Som teda mladá mama skoro dvojročného chlapčeka. Svoje odborné vedomosti sa snažím udržiavať tak, že píšem pre viaceré portály, ako napríklad Zdravovek a iné. Raz do týždňa chodím aj do lekárne, takže som v kontakte s praxou a problémami pacientov. Svojimi článkami chcem pomôcť a odborne aj aj ľudsky poradiť v témach rôznych liekov, výživových doplnkov, ale aj zdravotnej starostlivosti u detí.

Mgr. Kristína Kristalyová
Farmaceut
kristina@zdravovek.eu

Ing. ErikMojim hobby je zdravá strava a funkčný pohyb. Na Zdravovek.eu zabezpečujem technickú podporu a správne fungovanie portálu. Vyštudoval som Aplikovanú Informatiku na Fakulte Matematiky, Fyziky a Informatiky na Univerzite Komenského a Manažérske rozhodovanie v IT na na Fakulte Hospodárskej informatiky Ekonomickej Univerzity v BA.

Ing. Erik Rapčík
Softvérový inžinier
erik@zdravovek.eu

Kontaktovať nás môžete aj prostredníctvom emailu info@zdravovek.eu.
Správne fungovanie portálu zabezpečuje spoločnosť ERIT s.r.o.