MAGNESIUM + vitamín B6 a medovka – TEREZIA (30 kapsúl)

5,90 

Kombinácia magnézia (horčíka) z prírodného zdroja s vysokou vstrebateľnosťou a vitamínu B6 s medovkou pre osoby vystavené zvýšenej záťaži. Magnézium priaznivo podporuje činnosť svalov, uvoľnenie napätia, v kombinácii s vitamínom B6 a medovkou priaznivo podporuje nervovú sústavu, najmä pri únave a vyčerpaní, pre urýchlenie regenerácie.

Kategórie:

Popis

Kombinácia magnézia (horčíka) z prírodného zdroja s vysokou vstrebateľnosťou a vitamínu B6 s medovkou pre osoby vystavené zvýšenej záťaži. Magnézium priaznivo podporuje činnosť svalov a tiež podporuje uvoľnenie napätia. V kombinácii s vitamínom B6 a medovkou priaznivo podporuje nervovú sústavu, najmä pri únave a vyčerpaní. Používa sa aj na urýchlenie regenerácie. Vitamín B6 je dôležitý pre imunitný systém organizmu. Synergické pôsobenie zložiek pre podporu relaxácie, duševnej a fyzickej pohody.

Zloženie

Aquamin – prírodný zdroj magnézia – hydroxid horečnatý; extrakt medovky lekárskej (Melissa officinalis); vitamín B6 – pyridoxín hydrochlorid. Obal kapsule: želatína.

Účinné látky v 2 kapsuliach

LátkaMnožstvo/2 kapsuleRVH*
Horčík337,4 mg90 %
Medovka100 mg
Vitamín B62,8 mg100 %

*RVH = referenčná výživová hodnota, medovka nemá stanovenú referenčnú hodnotu príjmu

Prítomnosť lepku: Obsah lepku < 5,0 mg/kg

Odporúčané dávkovanie

Odporúčané dávkovanie je 1 kapsula 1 – 2x denne pred jedlom.
Kapsula sa prehĺta celá a zapije sa vodou, alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo do vody.
Je možné užívať podľa potreby aj dlhodobo.

Upozornenia

Výživový doplnok. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Vhodné pre celiakov. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku.

Uchovávajte v suchu do 25 ° C. Kapsulu spotrebujte ihneď po vyňatí z blistra.

Balenie

30 kapsúl

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.