Lepicol plus+ vláknina, tráviace enzýmy, probiotiká (180 kapsúl)

13,90 

Doplnok výživy s obsahom vlákniny, rastlinných enzýmov a probiotík (obsahuje 5 kmeňov probiotík). Napomáha tráveniu, zmierňuje nafukovanie, prispieva k udržiavaniu normálneho pohybu čriev, uľavuje od zápchy. Vhodný pri diétach.
Kategórie:

Popis

Terezia Lepicol plus+ 180 kapsúl

LEPICOL PLUS obsahuje zmes rastlinných enzýmov pre zvýšenie jeho účinku a zlepšenie komfortu trávenia potravy, hlavne korenistých jedál, strukovín, zeleniny a pod. Obsahuje tráviace enzýmy: proteázu, betain HCL, papain, bromelain, fenyklové semená, koreň zázvoru a mäty piepornej. Obsahuje tiež živé kultúry a inulín + TRÁVIACE ENZÝMY.

Lepicol je bezlepkový výrobok, bez fytátov a je vyrobený z geneticky nemodifikovaných ingrediencií.

Zloženie

  • Špecifické živé kultúry
  • Inulín
  • Vláknina – Psyllium
  • Tráviace enzýmy

Výživový doplnok, prípravok vyrobený z prírodných ingrediencií: skorocel indický (Psyllium), zázvor (Zingiber officinale), mäta (Mentha piperita), fenikel (Foeniculum vulgare), papaín, bromelaín a bakteriálnych kultúr (Lactobacillus plantarum PXN47, Lactobacillus rhamnosus PXN54, Lactobacillus bulgaricus PXN39, Lactobacillus acidophilus PXN35, Bifidobacterium bifidum PXN23).

Dávkovanie

Odporúčané dávkovanie: užívajte najlepšie 10 minút pred jedlom.
Dospelí: užívajte 4 – 8 kapsúl 1 alebo 2x denne. Zapite vodou alebo ovocnou šťavou (200-300 ml). Odporúčame začať s nižšou dávkou, a postupne zvyšovať podľa individuálnych potrieb (maximálne 8 kapsúl dvakrát denne)

Deti: 2-5 kapsúl jeden alebo dvakrát denne, zapiť vodou alebo ovocnou šťavou (100-200 ml)
Podávanie Lepicolu deťom mladším ako 12 rokov by mali rodičia konzultovať s lekárom.

Tehotné ženy: Lepicol plus + je vhodný i pre tehotné ženy, ale tak ako i u iných výživových doplnkov odporúčame konzultáciu s lekárom.

Upozornenia

Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Nekonzumujte bez tekutín.
Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu detí.
Užívanie Lepicolu plus+ bez tekutín môže spôsobiť, že sa začnete dusiť. Preto vždy Lepicol plus+ riadne zapite, najlepšie množstvom 200-250ml na 5 kapsúl Lepicolu plus+. Pokiaľ ste v nedávnej dobe prekonali nejakú operáciu čriev, či máte iné črevné obštrukcie, konzultujte vždy užívanie Lepicolu plus+ so svojim lekárom. Pokiaľ kedykoľvek v priebehu užívania Lepicolu plus+ pocítite nejaké ťažkosti, prerušte jeho užívanie a poraďte sa s lekárom.

Balenie

Kapsule 180 ks

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.