L-Carnitín 500 mg + Inulín + Chróm (67 tabliet)

11,99 

Výživový doplnok obsahuje aminokyselinu L-karnitín, polysacharid inulín, ktorého kalorická hodnota je veľmi nízka a chróm, stopový prvok, ktorý prispieva k správnej látkovej premene makronutrientov a k udržaniu normálnej hladiny glukózy k krvi.

Kategórie:

Popis

MedPharma L-Carnitín 500mg + Inulín + Chróm 60 + 7 tabliet zadarmo

  • L-Carnitín (500,0 mg) – „spaľovač tukov“ je aminokyselina, ktorá prenáša mastné kyseliny do svalových buniek, v ktorých dochádza k ich spaľovaniu na energiu.
  • Inulín (500,0 mg) priaznivo podporuje trávenie a tvorbu zdravej bakteriálnej flóry hrubého čreva.
  • Chróm (50,0 mcg) je stopový prvok, ktorý prispieva k správnej látkovej premene makronutrientov a k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi.

Zloženie

N-acetyl L-Carnitín, inulín, objemové činidlá (mikrokryštalická celulóza, fosforečnan trivápenatý), povlaková látka (hypromelóza, farbivo titánová beloba, polydextróza, protihrudkujúca látka talok), stabilizátor (kroskarmelóza sodná), stabilizátor (kroskarmelóza sodná), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý), chlorid chromitý (chróm).

Dávkovanie

Prípravok sa obvykle používa v dávke 1 tableta denne. Tabletu je vhodné zapiť dostatočným množstvom vody.

Upozornenia

Prípravok nie je určený pre deti. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Odkladajte mimo dosah detí. Skladujte v suchu a tme pri teplote +4 až +25 °C.

Balenie

60 + 7 tabliet zadarmo

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.