Kolostrum Forte 500 mg (60 kapsúl)

14,90 

Doplnok výživy obsahujúci kolostrum. Napomáha obnovovať obranyschopnosť organizmu v čase chrípok, alergií. Priaznivo vplýva na tráviaci trakt.
Kategórie:

Popis

Výživový doplnok obsahujúci bovinné kolostrum.

Jedná sa o biologicky vysoko hodnotný preparát obsahujúci rastové a imunitné faktory, ideálne pre organizmus s oslabenou obranyschopnosťou.

Kolostrum – tekutina mliečnej žľazy, ktorá sa objavuje do 72 hodín po pôrode. Koncentrácia imunoglobulínu v bovinnom kolostre je podstatne vyššia ako v ľudskom, taktiež je bovinné kolostrum do značnej miery odolné proti štiepeniu proteázami tráviaceho traktu. Kolostrum sa do organizmu vstrebáva v črevách, kde pôsobí najúčinnejšie.

Zloženie v 1 kapsule

bovinné kolostrum (30 % imunoglobulínov, mliečny výrobok) 500 mg.

Dávkovanie

Odporúčané dávkovanie pre dospelých 2 – 3 kapsuly 2x denne, pre deti 1 – 2 kapsuly 1x denne. Kapsula sa užíva vždy vcelku a zapije sa dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenia

Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Nevhodné pre osoby s alergiou na bielkovinu kravského mlieka. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok nie je určený k používaniu ako náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí! Uschovávajte pri teplote do 20°C. Chráňte pred vlhkom a priamym slnečným svetlom!

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.