Jablečný ocot + Vláknina + Chróm – (107 tabliet)

9,89 

Jablčný ocot obsahuje prírodné farbivá, pektín, vitamíny a minerály. Chróm prispieva k normálnemu metabolizmu makroživín a na udržanie normálnej hladiny glukózy v krvi. Vitamín C prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu.

Kategórie:

Popis

  • Jablčný ocot má veľmi priaznivé účinky na látkovú premenu, pôsobí ako antioxidant, odbúrava z tela toxíny, pomáha s trávením a zmierňuje chuť do jedla, čím prispieva k odbúravaniu tukov.
  • Vláknina pomáha znižovať chuť do jedla, predlžuje trávenie, čím vzniká pocit nasýtenia.
  • Chróm udržuje hladinu glukózy v norme a podporuje štiepenie tukov, cukrov a bielkovín (makronutrienty)

Zloženie

Citrusová rastlinná vláknina, jablčný ocot, L-askorbová kyselina (vitamín C), objemové činidlo (fosforečnan vápenatý), stabilizátor (karboxymetyl­celulóza), zvlhčovadlo (kyselina stearová), emulgátor (celulóza), protihrudkové činidlo (dioxid kremičitý), pikolinát chromitý (chróm).

Odporúčané dávkovanie

Prípravok sa obvykle užíva v dávke 1 – 2 tablety denne. Tablety je potrebné zapiť potrebným množstvom vody. Prípravok je určený najmä pre dospelých.

Upozornenia

Výživový doplnok nie je určený pre deti. Uchovávať mimo dosahu detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.